دبیرستان پسرانه نمونه دولتی دانشمند
دانش آموزان ممتاز
 
افتخارات دبیرستان
 
نتايج كنكور سال 1388

نتايج دانش آموزان پيش دانشگاهي

كنكور سراسري وآزاد – سال تحصيلي 88-87 

رديف

نام ونام خانوادگي

دانشگاه سراسري

دانشگاه آزاد

1

سپهر سوري

مهندسي برق (دانشگاه شاهد)

مهندسي فناوري اطلاعات (تهران جنوب)

2

سعيد اصلاني

 

مهندسي پليمر (علوم تحقيقات )

3

سيد عميد ابطحي

فيزيك هسته اي (صنعتي اصفهان)

مكانيك جامدات (علوم تحقيقات )

4

مهيار علينقي

روان شناسي (دانشگاه تهران )

حقوق (تهران شمال )

5

محمدمبيني

مهندسي مكانيك (علم وصنعت )

مهندسي مكانيك جامدات (علوم تحقيقات )

6

مجيد زاهدي

مهندسي شيمي (دانشگاه سمنان )

مهندسي عمران (تهران جنوب )

7

محمد شيرزادي

مهندسي برق (رجائي تهران –شبانه )

مهندسي برق (گرمسار)

8

اميروكيلي

مهندسي شيمي (رنجان )

مهندسي نفت (علوم تحقيقات )

9

بهزاد ناظمي

 

مهندسي كامپيوتر نرم افزار(رباط كريم )

10

حميدرضا صحراجو

مهندسي برق (غيرانتفاعي قزوين )

مهندسي برق قدرت (تهران جنوب )

11

فرشاد نيكجو

 

مهندسي عمران (دماوند)

12

امين طالبي

آمار

مهندسي عمران (دماوند)

13

مهدي ربيع

حسابداري (دماوند)

مهندسي معدن (تهران جنوب )

14

حميدرضادرويش 

-----

مهندسي برق الكترونيك (دماوند)

15

محمدفواد توسلي

مهندسي برق قدرت (اراك )

مهندسي برق قدرت (دماوند)

16

احمد حميدي

مهندسي صنايع(دماوند)

مهندسي مكانيك (تهران جنوب )

17

حسين تحقيقي

مهندسي كامپيوتر(قزوين )

مهندسي كامپيوتر(رباط كريم)

18

اميراحمد ضيائي پور

مهندسي برق الكترونيك (اميركبير)

 

19

مهدي شهبازي الوارسي

مهندسي صنايع (خواجه نصير)

 

20

مجتبي سحرخيز

مهندسي صنايع (خواجه نصير)

 

21

ميلادشفيعي

مهندسي مكانيك جامدات (بابل )

 

22

امين ترابي پور

مهندسي عمران-عمران (تفرش )

 

23

ياشارنوحي

مهندسي عمران (فريدونكنار)

فيزيك(ساوه)

24

حامدزارع

مهندسي برق (خواجه نصير)

مهندسي مكانيك( تهران مركزي)

25

فرهادباب الحوائج

مهندسي عمران (شهررضا)

مهندسي عمران (دماوند)

26

بهادر طاهري

مهندسي برق (اصفهان )

مهندسي عمران (گلپايگان)

27

رضا رضوي داودي

 

مهندسي شيمي (كاشان)

28

پارسا مقيمي

 

مهندسي نفث (تهران جنوب)

29

مهدي معظمي

مهندسي كامپيوتر(ايوانكي)

 

30

مهدي فضايلي

مهندسي كامپيوثر (رودهن)

 

31

بهشاد بنويدي

مهندسي برق مخابراث

 

32

مسعود وحيدي

مهندسي مكانيك (خواجه نصير)

مهندسي برق (تهران مركزي)

33

شهاب نجمي

مديريث (قزوين)

مهندسي عمران (دماوند)

34

ممحمدرضا سعادتي

مهندسي كامپيوثر

كارداني مخابرات

35

نيما زهرايي

حسابداري

مهندسي مكانيك (تهران شرق)

36

محمدرضا اميري

مهندسي كامپيوتر

مهندسي برق مخابرات

37

بهنام ناعمي

اقتصاد (سمنان)

مهندسي كامپوتر (تهران)

38

علي عبدالهي

كارداني عمران( قزوين)

مهندسي عمران (دماوند)

39

محسن حبيب زاده

مهندسي مكانيك ساخت وتوليد (شهيد رجايي)

 

40

سيد امير عباس طبايي

مهندسي شيمي

مهندسي مكانيك سيالات (تهران جنوب)

41

هادي طاهر

پيام نور

رياضي محض كاربردي

42

سيد محمد سجاد حسيني

مديريت پيام نور

 

43

حسين كياني

مهندسي مكانيك (عباسپور)

مهندسي عمران (تهران جنوب)

44

مهران طوراني

مهندسي فناوري اطالاعات (پيام نور)

مهندسي مكانيك( اصفهان)

45

مهدي ميرشاهي

مهندسي برق مخابرات (غيرانتفاعي تهران)

 

46

مجتبي نوبخت

 

مهندسي برق الكترونيك(گرمسار)

47

محسن متوكل

مهندسي صنايع پليمر (اراك)

 

48

سيد محمد رضا ساجد

 

مهندسي مكانيك سيالات (تهران جنوب)

49

امير حاجي علي خمسه

مهندسي كامپيوترسخت افزار(شهيد بهشتي تهران)

 

50

آرش چيذري

مهندسي كامپوتر (دماوند)

ورزش (علوم تحقيقات تهران)

51

افشين عظيمي

 

مهندسي شيمي (تهران مركزي)

52

عليرضاگلستاني

مهندسي صنايع (زاهدان)

مهندسي عمران (پرند)

53

مسود آبياري

 

مهندسي شيمي (تهران مركزي)

54

معين جعفري

مهندسي كامپيوترنرم افزار (غيرانتفاعي تهران)

مهندسي سخت افزاركامپوتر

55

علي جعزي

غيرانتفاعي كارداني برق

مهندسي صنايع (فيروزكوه)

56

اميد حاجي حسيني

مهندسي برق (اصفهان)

 

57

وحيد حبيب پور

غيرانتفاعي مهندسي صنايع كنترل سيستمها

 

58

پيمان رجبي كاشي

 مهندسي برق (شهيد رجايي)

 

59

محمدرضا سلمان زاده

 

 مهندسي برق (تفريش)

60

مصطفي شباني

 رياضي محض(زابل)

 

61

محمد مهدي حسيني

 سراسري (قم)

مهندسي برق مخابرات

62

سهراب حقايق اصفهاني

علوم فنون (مازندران)

مهندسي صنايع تكنولوژي

63

بنيامين ابراهيميان

 

مهندسي هوافضا (علوم تحقيقات تهران)

64

عليرضا شهبازي

 

مهندسي فناوري اطالاعات (تهران جنوب)

65

رضا صاريي اصفهاني

 رياضي كاربردي(علم و صنعت)

مهندسي نفت (تهران)

66

سيد محسن عقيل زاده

مهندسي نرم افزاركامپوتر(سمنان)

مهندسي مكانيك سيالات (شهر رضا)

67

حسين يوسف پور

مهندسي مكانيك كشتي(اميركبير)

 

68

كوروش قندچي

مديريت مالي (غيرانتفاعي تهران)

 

69

محمد جواد محمد هاشم

مهندسي علوم كامپوتر(دماوند)

مهندسي فناوري اطلاعات(پرند)

70

مسعود منش

 

مهندسي مكانيك سيالات (دماوند)

71

حامد نيامي

مهندسي عمران(عباس پور)

 

72

احمد مومني

مهندسي عمران(شهيدعباسپور)

مهندسي برق(تهران جنوب)

73

حسين واهبي

مهندسي عمران(رامسرغيرانتفاعي)

علوم اقتصاد(فيروزكوه)

74

ميلاد همتا

مهندسي شيمي(مشهد)

مهندسي عمران(دماوند)

75

فرشيد ناصري

 

مهندسي صنايع و تحليل سيستمها(دماوند)

76

اميرحسين كريم نيا

 

مهندسي صنايع و تحليل سيستمها(دماوند)

77

مهدي خوشنويسان

 

كارداني برق(دماوند)

78

مهريارنظام

معماري(دانشگاه تهران)

مهندسي هوا و فضا (علوم تحقيقات)

79

رضا مشايي

 

رياضي كاربردي(بروجرد)

80

پويا كاظم زادگان

كارداني عمران (غيرانتفاعي شاهرود)

مهندسي صنايع(سمنان)

81

مجيد عزيزيان

 

مهندسي كشاورزي(رودهن)

82

احسان غلامي

آمار(شبانه تهران)

مهندسي كامپوترسخت افزار(گرمسار)

83

حسام اسديان

مهندسي برق (سمنان)

مهندسي برق(تهران جنوب)

84

علي رضا دخيلي

 

مهندسي معدن(تهران جنوب)

85

سيد حميد رضوي

كارداني فني مكانيك(قزوين)

مهندسي مكانيك جامدات (دماوند)

86

وحيد سزاوار

 

مهندسي كامپيوتر(پرند)

87

علي طالعي سبزوار

 

مهندسي سنگ معدن(شاهرود)

88

نويد تل زرد

 

مهندسي معدن(تهران جنوب)

89

آروند اميدي

رياضي(دانشگاه تهران)

 

90

صابر سلوكي

مهندسي فناوري اطلاعات (سمنان)

 

91

اسماعيل سلماني كياسري

مهندسي كامپوترشبانه(مشهد)

مهندسي اكتشافات نفت (تهران جنوب)

92

اميد سلوكي

كارداني سخت افزاركامپوتر( ايوانكي)

 

93

محمد رضا مشاري

رياضي(پيام نور تهران)

 

94

احسان يزديان

 

مهندسي عمران(شهرقدس)